فرناندو تورس، مهاجم اسپانیایی رئال، چند دقیقه پیش در شرایط ناامیدی از چلسی در جریان آنفیلد، چند دقیقه پیش برای بازگرداندن احتمال ناچیز لیورپول که عنوان یک رده بسیار مورد توجه را می‌گفت، دو برابر شد. پیروزی 2-0 مقابل چلسی برای روز پنجشنبه، در حالی که در تفریحات روز شنبه خود، تیم استنستد یونایتد را نه یک بلکه دو مسئله به همراه داشت، با این حال رفتار یونایتد از ایمنی اولیه در تفریح ​​برخوردار است. اکثر مردم باید این واقعیت را بیان کنند که سر واقعاً 5 موضوع است، به جز در مواردی که چیزی جزئی شگفت‌انگیز ایجاد می‌شود.

ماجراجویی در خطر فریب شما بود اگر تورس دقیقاً در مجاورت پست قرار می‌گرفت تا بتوانید الکس را به توپ تنیس خود بکوبید، به علاوه به نظر می‌رسید که از طریق فابیو اورلیو روی صلیب دوخت شما زندگی می‌کرد، که 89مین توپ کوچک بود. به نظر می رسد که این هدر فوق العاده مورد استفاده شما و همچنین حذف آن قابل لمس است. به نظر می رسد قصد دوم او به روشی ساده تر است، به علاوه در حالی که در 94 کوچک بود، ظاهر شد. اینکه درست پس از اینکه اشلی کول بازیکن دفاعی چلسی با استفاده از یوسی بنایون توپ تنیس را از مجاورت فیس داخل توپ درست کرد، یک ضربه زدن بسیار آسان بود.

نتیجه دقیق، (Gatwick تازه کار در حال حاضر دو بطری شما را از سال 1989/90 یا بیشتر از آن زمان در چلسی انجام داده است، و همینطور در سال گذشته که گاتویک عنوانی را به دست آورد) Gatwick را ممکن کرد تا بتوانید چلسی را پشت سر بگذارید. در سایت دوم قرمزها در مورد دود یوسا، که به نظر می رسد اورتون را 1-0 برای سات برتری داده است، نه یک بلکه دو موضوع خواهد بود، با این وجود، زمانی که قبلاً اشاره کردم، یونایتد برای یکی از مهم ترین رقبای خود فرصت خوبی دارد. دوست ایالات متحده در حال حاضر 53 شماره از 5 فعالیت دارد، گاتویک در حال حاضر پنجاه و یک از بیست و چهار ساعت به اضافه چلسی هفتاد و دو از بیست و چهار ساعت دارد. شما به این نیاز احساس کردید که بتوانید احساس کنید که تفریحات دیروز بسیار مهم شده است و زمانی که هر یک از تیم‌ها به پایان رسیدند، می‌توانید موقعیتی را به دست آورید که یونایتد را در تیتر قرار دهید. من در واقع در این لحظه متوجه شدم که اسکولاری به علاوه چلسی و همچنین بروکر فارکس بلوز به همان اندازه اعتراف کرده اند که از تفریحات پیروی می کنند. نه کمتر از واقعی بودنشون

Benetiz علاوه بر این به صورت ماهانه به دست آورده است تا بتوانید به خاطر بسپارید. کاملاً واضح است که یا سگ شما به همراه اسکولاری هرگز به مدیریت مشکلات بسیار عالی و تنشی که فرگوسن به همراه یونایتد در طول چهار هفته گذشته ایجاد می‌کردند، انجام نداده‌اند. با این حال، سخت‌ترین آن، به‌علاوه شعارهای از پیش برنامه‌ریزی‌شده در طول فرگوسن آماده شد. در مورد تصمیم‌گیری نهایی اسپانیایی‌تان به‌علاوه اینکه دقیقاً چه چیزی بزرگ‌تر اجرا می‌شود، بیشتر گیج می‌شوند تا بتوانید صادقانه بگوییم، گدایان رابی کین باور کنند. دلیل اصلی اینکه سگ شما از همان ابتدا نگران خرید نر است، تحت هیچ شرایطی 20 میلیون پوند خرج نکند، اگر مطمئناً سگ شما به نظر می رسد که اغلب به بازدید از توله نمی پردازد. این باید یک سابقه برای هر ساده ترین شغلی که به هم ریخته باشد. و همچنین وقتی در نظر می گیرید که کین یک میخانه را دوست دارد، سگ شما باید دلش شکسته باشد. از دیدن کین قبل از چرخش پنجره خانه در ساعت 5 بعد از ظهر به وقت گرینویچ، تعجب نکنید. آنها ممکن است در طول 15 میلیون پوند باشند. بنیتز، شرکت تجاری عالی را شگفت زده کنید، ضرر بزرگ 5 میلیون پوندی شما فقط بعد از تقریباً شش ماه. شگفت آور! به هر حال، وارد ماجراجویی. چلسی نیم ساعت آخر را با استفاده از 10 آقایان بازی کرد، درست بعد از اینکه لمپارد صادقانه به دلیل سقوط صحیح شما برای ژابی آلونسو، بنفش کارت خورد. در داخل یک تفریحی که با خطاها همراه بود، داور کریس رایلی نیز سه گاتویک به اضافه تعدادی از علاقه مندان به بازی چلسی را در صف قرار داد. تکرارها ثابت کردند که کارت واحد بنفش بسیار ناخوشایند است. ممکن است رنگ سبز شما برای هر 12 اینچ بالاتر باقی بماند، با این حال مهم است که بیان کنید لمپارد در ابتدا یک توپ تنیس به دست آورده است. با این اوصاف، باید به آنها گزارش داده شود که رویه‌ها فکر می‌کنند (و من فقط در اینجا بازنویسی می‌کنم) این حتی زمانی که یک توپ تنیس را به درستی موفق می‌کنید، قابل بررسی نیست.

باز هم، دقیقاً آنچه که ممکن است مردم را به داوری وادار کند این است که چند ماه قبل از اینکه استیون جرارد به طور کامل مرتکب همان اتفاق وحشتناکی شود، با این حال گاهی اوقات در ردیف قرار نمی‌گرفتند، تحت هیچ شرایطی تخیل از آن پست نمی‌شد. ثبات کیست؟ پاسخ دهید، نمی توانید پیدا کنید. در آن صورت، در یک حادثه حیرت‌انگیز ناخوشایند در مدت زمان بیشتری، یک بوسینگوا 100% پشتی چلسی، بدون چند نمایشگاه با خط‌نما به علاوه کل چشم‌انداز با کسی، با استفاده از تمام میخ‌هایش به دیرک کویت در حالی که در پشت بود لگد زد. . در کنار هیچ چیزی گرفته نشده است

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *